Bilgisayar USB aygıtı tanıyor fakat içini açmıyor

merhabalar iyi akşamlar PC USB aygıtı tanıyor fakat içini açmıyor 1-2 saat önce böyle bir sorun yoktu başka bir PC de denedim USB aygıt açılıyor fakat 1-2 saat önce açılan PC de bu sefer aygıtı açmıyor sorun ne olabilir teşekkürler

seferulas1990 seferulas1990 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer PC bir-iki saat önce problemsiz ise Sistem Geri Yükleme ile problem öncesine dönmeyi deneyebilirsin. En kolay ve kısa yoldan çözüm bu olabilir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sonrada sistemde virüs ve zararlı yazılımlar taraması yaparsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)