Bilgisayar usb flash belleği görmüyor

Windows 10 bilgisayarım USB flash belleği görmüyor. 5 dk önce çalışıyordu, Windows 10 iso dosyasını direkt usb flash belleğe yüklemeye çalışırken bu sorun meydana geldi. Şimdi bilgisayar flash belleği algılamıyor ne yapmalıyım?

Disk yönetiminde flash bellek ayrılmamış alan olarak gözüküyor. Nasıl çözerim?

flash bellek gözükmüyor

flash bellek ayrılmamış alan sorunu

asaxin asaxin (9)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sağ tık menüsünden "Yeni Basit Birim" bağlantısını tıkla:

    Ve devam et.. Yeni Basit Birim oluşturulduktan sonra biçimlendirilecek.

    Dikkat: Bu işlemler sonunda flash bellekteki tüm dosyalar silinecek. Bu durumda windows yükleme medyasını yeniden oluşturman gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Flash belleğin ayrılmamış alan olarak gözüküyor o nedenle bilgisayarımda göremiyorsun. Ayrılmamış yazısının üzerine sağ tıkla ve yeni basit birim seçeneğinden devam et. Flash bellek alanını oluşturman gerekiyor.

      omercik omercik (9418)