bilgisayar uyku moduna gectikten sonra ekran acilmiyor

Bilgisayarım msj ge72_052xtr uyku moduna geçtikten sonra uyanması için açıyorum sistem çalışıyor ama ekran açılmıyor. Sonuç olarak rest atmam gerekiyor.

lowcord lowcord (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 kullanıyorsan uykudan sonra uyanmama sorununun çözümü için şunu dener misin?

    1. Denetim Masasına git.
    2. Sorun Gidermeyi tıkla.
    3. Sistem ve Güveniliği tıkla.
    4. Güç bölümünü altındaki Güç ifadesini tıkla.
    5. Açılan sorun giderme penceresinde İleri butonuna tıkla.
    6. Sorun giderme tamamlanana kadar bekle.

    İşlem bittikten sonra tekrardan uyku monuda alıp bilgisayarı kontrol edebilirsin.

    hakan hakan (15424)