Bilgisayar ve flash a bulaşan dosyalarım klasörü gibi gözüken virüs

Arkadaşlar bi arkadaşın bilgisayarına flash takmıştık daha sonra flash ı kendi bilgisayarımıza taktığımızda daha önce orda olmayan dosyalarım isimli klasör gibi gözüken bilgi kısmında uygulama olduğu yazan bi simge vardı silinmiş gibi görünüyor sonra tekrar açtığınızda hala orda oluyor bu bilgisayara da bulaştı sonrasında bilgisayara taktığımız telefona da bulaştı bilgilere zarar verir mi bilemiyorum bilgisayarı kapatmak istediğimizde uygulama kapatılamıyor diye bu klasörü gösteriyor klasör açılmıyor da... Eset NOD32 ile taradık bi şey yok gözüküyor lütfen yardımcı olun
sweeney sweeney (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bence flasda onemlı bilgilerı varsa yedeklesin sonra da flası biçimlendirsin ..

    kesin çözümdür

    deathswat deathswat (17)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayardaki virüsü nasıl yapacaz sweeney 8 yıl önce