Bilgisayar Yazıcıyı Görmüyor

Windows 10 yüklü pcye hp m125a cihazı usb ile bağladığımda tarayıcısını görüyor ama yazcısını görmüyor, bunu nasıl çözebilirim?

leone1907 leone1907 (18)
5 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://support.hp.com/tr-tr/drivers/hp-laserjet-pro-m125a-mfp/model/5303400 adresinden HP LaserJet Pro M125a MFP Windows 10 sürücülerini indirmeni öneririm.

    Kurulumu da şu şekilde yap, yazıcının USB kablosunu bilgisayardan çıkart. İndirdiğin HP kurulum dosyasını çalıştır kurulumu başlat. Kurulum sırasında senden kabloyu takmanı ister o esnada tak. Bu işlemden sonra bilgisayar yazıcıyı görecektir

    murat murat (12492)
    5 ay önce cevaplandı

    • "yükleme çok uzun sürdü...." diye bir hata veriyor leone1907 5 ay önce