Bilgisayara antivirüs programı yüklemeli miyim? Yüklememeli miyim?

Bilgisayarıma antivirüs programı yüklemeli miyim?

Antivirüs programı yüklersem ne olur?

Antivirüs programı yüklemezsem ne olur?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarıma antivirüs programı yüklemeli miyim:

    Gün geçtikce atdan siber saldırılar ve virüslerden korunmak için bilgisayarınıza antivirüs programı yüklemenizi öneriyorum.

    Windows defender yeter mi?

    Windows defender bilgisayarınıza bulaşmış virüslerin bir kısmını buluyor. Diğer antivirüs programları hem cihazınızı koruyor hem de siz zararlı bir siteye girdiğinizde sizi uyarıyor.

    Antivirüs programı yüklersem ne olur?

    Bilgisayarınız daha güvenli ve daha korunaklı olur yani bilgisayarınıza virüs bulaşması zorlaşır bilgilerinizin çalınması zorlaşır.

    Ama dikkat edilmesi gereken bir konu var!  Her antivirüs programı sizi virüslerden korumaz bir uzman tavsiyesi ile antivirüs programı indirin ayrıca free antivirüs programları da cihazınızı tam korumaz lisanslı bir antivirüs programı kullanmanız gerekiyor tam koruma için

    Antivirüs programı yüklemezsem ne olur?

    Bilgisayarınıza virüslerin girmesi kolaylaşır ve bilgilerinizin çalınması kolaylaşır. Her bilgisayarda antivirüs programı bulunmalıdır virüs bulaşmaz demeyin.

    Ör. Evinize bir hırsız girdiğinde alarm ve kamera olmadığında evinize hırsızın girmesi kolay ama siz evinize güvenlik kamerası ve alarm taktırırsanız evinize hırsız girdiğinde sizi uyarır ve hırsız kaçar.

    darkcrak darkcrak (5168)