Bilgisayara Bulaşan RAT Virüsü

merhaba bugün sisteme format attım windows 10 ve etkinleştirmek için ise KMS yükledim online etkinleştiriyordu galiba o programdan bilgisayara virüs bulaştı ve işlemci kullanımı %70 virüsün internette araştırdım Rat Virüsü diyorlar ama windows-upt virüsü görev yöneticinden kapatıyorum tekrar çıkıyor yardımcı olurmusunuz nasıl silebilirim bunu ben

usta09 usta09 (37)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, O "Crack" programları sizin kişisel bilgilerinizi topluyor. Bazı Windows sürümlerinin satın alma linklerini paylaştım(Diğer sürümler için siteye bakabilirsiniz). 60-100 TL arası Windows satın alabilirsiniz.

    https://www.kinguin.net/tr/category/19429/windows-10-professional-oem-key/?___store=kinguin_tr_turkish&___from_store=english

    https://www.kinguin.net/tr/category/22175/windows-10-home-oem-key/?___store=kinguin_tr_turkish&___from_store=english

    https://www.kinguin.net/tr/category/17253/windows-7-home-basic-oem-cd-key/

    emrekagan emrekagan (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • acaba bunu silemezmiyiz ya kapatıyorum 2 sn sonra tekrar açılıyo ve işlemci kullanımı 100 e kadar çıkıyor yokmu bildiginiz güzel bi program usta09 7 yıl önce

    C:\Windows\System32 açın burda KMS yazan ikitane dosya vardır görev yöneticisinden durdurun ve görev zamanlayıcı

    zaman kitaplığından önce durdur sonra silin bu yolu bulun C:\Windows\System32 açın burda KMS.exe ve KMS burdanda silin

    bir tarama yaptırın AdwCleaner 6.040 İndir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • orda aradım bulamadım bu windows-upt virüsünün konumu "C:\eth"miş ama gizli klasörleri göster dedim yinede bulamadım o klasörü windows-upt.exe adı usta09 7 yıl önce