Bilgisayara format attım internet gelmiyor, formattan sonra internete giremiyorum

Lütfen yardım edin, bilgisayarıma forma attıktan sonra internet gelmiyor. Driver yükledim internet olmayınca yüklenmiyor nasıl yapabilirim?

enesbyr123 enesbyr123 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Byük ihtimal yüklediğin formatla alakalı birşeydir.Normalda gelmesi lazım yani.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      format attığın  saate sisteminizi geri alın yine olmuyorsa başka bir bilgisayarda http://www.gezginler.net/indir/i/13258/# diver indir setup.exe olarak ağ bağdaştırıcıları nı indirin  bilgisayara indiriyor setup exse flaşh beleğe atarsınız ve kendi bilgisayarınıza aktarırsınız internet olmasına gerek olmadan driverler yükletirsiniz

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        internet olması lazım olmadan kurulmuyor GA-780T-D3L driver lazım diyor ama indiriyorum başka pcden zor bulunuyor bide ama diğer pcye kurulmuyor

        enesbyr123 enesbyr123 (1)
        8 yıl önce cevaplandı

        • soru cevap şeklinde yardımcı olmaya çalışabilirim burda porofilimden facebbok ekleyebilir seniz candan 8 yıl önce