bilgisayara format sorunu, ürünü etkinleştiremiyorum

Merhaba..

Bilgisayarımda Windows 32 bit ultimate yüklüydü.Sorun oluştuğu için Format attım.Bir kaç gün sonra yine sorun oldu ve aynı CD'den tekrar format attım.Ancak ürün dosyasını etkinleştiremiyorum.Araştırdım ve aynı CD'den formatladığım için ürün anahtarını etkinleştiremiyormuşum.Bu sorunun bir çözümü var mı?

Teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim

mehmetsoyoz mehmetsoyoz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    32 bit KMS etkinleştirme aracı indir ve etkinleştir sitelerden çok rahat bulabilirsiniz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Win 7 Loader DAZ yaz google a onu dene olmaz ise.

      pearttt pearttt (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Microsoft Toolkit de işe yarıyor. Denemelisin

        paristanbulima paristanbulima (228)