Bilgisayara Göre Oyun

Merhaba,

Sistem özelliklerim tıpkı yukarıdaki gibidir.Bu özelliklere uygun , grafikleri güzel , sürükleyici tavsiye oyunlarınızı bekliyorum.Oyunlar güzel ve bilindik olursa sevinirim.

Teşekkür ederim.

ahmetsamil ahmetsamil (268)
8 yıl önce sordu

  • Güzel ve genelde bilinen oyunları en iyi sen bilmezmisin? Bunları senden daha iyi bilenlerdemi var? :) temmuz 8 yıl önce
  • Güldürdün Abla/Abi vallaha :) Hala erkek yada bayan olduğunuzu bile çözemedim :) Soruya gelecek olursak da oyun var bildiğim ancak bilgisayarım kaldırmıyor hiç birini :) ahmetsamil 8 yıl önce
  • Bir hayli geç evlenmiş ve geç çocuk sahibi olmuş 24 yaşında bir oğlu olan babayım. Bu halde senin yaşına göre belki dedeyim. Bu kadar bilgiden sonra merakın tatmin olmuştur herhalde :) İyi oyunlar :) temmuz 8 yıl önce
  • Abi gerçekten de yaşınız büyük sanırım.Yanlış birşey dediysem kusura bakmayın.Teşekkür ederim :) ahmetsamil 8 yıl önce
  • Ahmet çok sempatiksin, hem sempatik hemde akıllı.. Sevdim seni.. :) temmuz 8 yıl önce
  • Sağol Abi.Birşeyler kavramak için burdayım.Senin gibi bilgin kişileri çok seviyorum :) ahmetsamil 8 yıl önce
  • Abartıyorsun :) temmuz 8 yıl önce
  • :) :) Tabiki de abartmıyorum.Bilgisayar konusunda bilgili kişisiniz.Hatta sitemiz içerisinde ilk 5'tesiniz :) ahmetsamil 8 yıl önce
  • :) temmuz 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

AC IV Black Flag , The Elder Scrolls V: Skyrim , Dead Island 2 , Far Cry 3 , Sleeping Dogs , Metro: Last Light

cool cool (38)
8 yıl önce cevaplandı

  • Assasain's Creed IV - The Elder Scrolls V: Skyrim oyunlarını kaldıracağını düşünmüyorum.Ancak yine de teşekkür ediyorum size :) ahmetsamil 8 yıl önce
  • senin sisteminden biraz daha düşük bir sistemde oynamıştım o yüzden yazdım cool 8 yıl önce