Bilgisayara Keylogger Virüsü Bulaştı !

Arkadaşlar Bilgisayara keylogger virüsü bulaştı. Masaüstümdeki hiçbir klasör,Uygulama çalışmıyor tıklıyorum ancak hiçbir tepki vermiyor.
İnternette araştırmalarıma göre Hackerler için bir arka kapı açıyormuş Eset ile tarattım hiçbirşey bulamadım lütfen yardım edin.
Görev yöneticisinde yabancı isimlerde yeni uygulamalar çalışıyor. Kapattıkça yeniden geliyor!

İşlem:                                Kullanıcı Adı:
svchost.exe                       NETWORK SERVICE
svchost.exe                       Local Service
svchost.exe                       SYSTEM

Bunlardan 40-50 tane var ve çok işlem yiyor. kapattıkça yeniden açılıyor. Yardım edin Lütfen ! Bilgisayarıma tıklıyorum Bilgisayar
Yönetimi açılıyor. Şuan tüm bilgilerim adama gidiyor.

gorkemkazak gorkemkazak (36)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     uzmanım nette bu çözümü  deneyin http://uzmanim.net/soru/keylogger-temizleme/13741 çözüm olmassa sistem geri yükleme yapabilirsiniz dosyalarınız etkilenmiyorsa

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Atacağım linktekileri uygula sorunun çözülecektir

      http://uzmanim.net/soru/keylogger-temizleme/13741

      abdulbaki abdulbaki (75)
      7 yıl önce cevaplandı

      • El ile sistem dosyasına bulaşan bir keylogger'ı tespit edemezsiniz, bunu temizlemek de oldukça zor olabilir. Diyor benimki el ile bulaştı Bi programın crack i diye indirmiştim nolur yardım edin ya.. gorkemkazak 7 yıl önce
      • kardeşim el ile tespit zaten edemezsin bazı komutlar girerek edebilirsin onlarda garanti yöntemler değil sen orda yazan programları indirip tarattınmı bilgisayarını abdulbaki 7 yıl önce