Bilgisayara kurulan programlar

Bilgisayara kurulan programlar neden otomatik olarak Yerel Disk(C)deki Program Files klasörüne kurulur.?

Bilgisayarımda Yerel Disk (D) de daha fazla alan(yer) varsa indirdiğim programları manuel(elle) Yerel Disk (D)ye kurmamın sakıncası olur mu? Bilgisayar performası vb. açıdan

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Performans kaybı gibi bir durum söz konusu olmaz. Rahatlıkla kurabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Varsayılan olarak atanmış olduğu için o bölüme kuruluyor. brsozl 8 yıl önce