Bilgisayara otamatik işlem yaptırmak istiyorum.

Bilgisayarın benim verdiğim işlemleri kendi kendine uygulamasını istiyorum.

Mesela bir siteye gir orda biyere tıkla sonra çıkan kodu al kopyala ve diğer siteye tekrar yapıştr gibi.

Bu işlemler için önereceğiniz bi program var mı

gnhn520 gnhn520 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapmak istediğiniz makro işlemler oluşturmak. Windows ortamında  klavye, mouse gibi birimlerin hareketlerini kaydeder ve sonra isterseniz sizin için tekrar eder. Otomatik olarak program çalıştırmak, kopyalamak, silmek, yapıştırmak  gibi işlemlerin tümünü gerçekleştirirler.

    Bunun için şu programları kullanabilirsiniz

    1. AutoHotkey
    2. Autoit
    3. Jitbit Macro Recorder (ücretli)
    4. LordUI (ücretli)
    5. WinAutomation (ücretli)
    murat murat (12492)