Bilgisayara RAM taktıktan sonra FPS düştü

Sorun şu eskiden 3 gb ram kullanıyordum .Bitanesi bozuldu 2 gb aldım başka bitane eskiden 3 gb ramle oyun oynadığım fps 4 gb ile oynadığımdan fazla ve düşük fps alıyorum

Bana bunun çözümünü söylermisiniz

tugraakk tugraakk (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sonradan taktığın iki ram arasında bir Mhz farkı var mı? Bunu kontrol ettin mi? Şuanda 2Gb+2Gb ram kullanıyorsun. Önerilen mümkünse bu tür kullanımlarda markasına kadar RAM'lerin aynı olmasıdır. Aksi taktirde sorun yaşma ihtimalin her zaman olabilir.

    Herhangi bir ayarı değiştirmediysen öncelikle her iki ram'in frekans gibi değerlerini kontrol etmende fayda var.

    murat murat (12492)