Bilgisayara Subway Surf nasıl indirilir?

Merhaba,

Bilgisayar subway surf nasıl indirebilirim? Oyalanmak için.

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayara subway surf indirmenin doğrudan bir yöntemi yok. Subway surf Windows uygulaması olmadığı için direkt olarak bilgisayara normal program gibi indiremiyoruz. Onun yerine BlueStacks veya Nox App Player gibi bir Android emulatörü vasıtasıyla bilgisayarda subway surf oynayabilirsin.

    Son zamanlarda kullandığım ve kasmadan kullanabildiğim Nox App Player Android emulatörünü tavsiye ederim. İlk önce Nox App Player nedir? Nox App Player nasıl kullanılır? linkine tıklayarak Nox App Player'i bilgisayarına indir ve kurulumunu yap.

    Daha sonra Android emulatörü içerisinden Play Store'u açıp aramaya "subway surf oyna" yazarsın ve Subway Surf oyununu Nox App Player'a indirirsin. Yüklendikten sonra da tıpkı telefondaki gibi açarak bilgisayarda subway surfers oynarsın.

    Onun dışında dediğim gibi subway surfers windows uygulaması olmadığı için direkt olarak bilgisayara subway surf indirme imkanı yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      blutacks yazılımını indir bütün oyunları oyna .

      alixse alixse (1)