Bilgisayara Yeni Fan Taktırdık Ama Yine Ses Çıkarıyor?

Merhaba arkadaşlar servise pcyi verdik fanı değiştirdik dediler. aldık eve getirdik bikaçgun çalıştı  bilgsayar açıkken fandan ses çıkıyor?

Napabilirim?

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fan mekanik bir parça olduğu için sesi çıkar. Bu işlemcin çok çalışıyor demektir. Bir de yaz geldi. Ortam sıcaklığı arttı. Bunu unutma. Mesela benim bilgisayar son iki gündür aşırı ses yapıyor. Bu normal çünkü dışarısı 30 derece. Ortam sıcaklığı arttı. Soğuk bir ortamda veya gece çalıştır bir bak. Yine aynı şekilde fan çok çalışıyor mu bunu test edersin.

    murat murat (12492)