Bilgisayaramı hem oyunlarda hem de programlarda nasıl yükseltebirim ?

Bilgisayarımın özellikleri: i3 1115g4 16 gb 3200 mhz cl 22 8+8 ramler 256 gb m2 ssd

ssd sayesinde windows hızlıda oyunlarda sıkıntı oluyor neler yapabiliriz?

mrspy52 mrspy52 (3)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarın laptop olduğu için yapabileceğin şeyler kısıtlı. Aslında işini görecek RAM ve SSD'ye sahipsin.  Ama oyunlarda işlemci ve ekran kartı çok önemli bir faktör.

    Yanlış görmediysem Dell Vostro 3500 Intel Core i3 1115G4 bilgisayar dahili, paylaşımlı ekran kartına sahip. Laptoplarda ekran kartını değiştiremezsin. Bu sebpten mantıklı bir yükseltme işlemi yapamazsın.

    alattin alattin (16984)
    10 ay önce cevaplandı