Bilgisayarda Adobe Flash Player nvidia ekran kartı güncellemesi sorunu

Merhaba arkadaşlar benim laptopumda önceden Adobe Flash Player npı yüklüydü sildim o programı bu Adobe Flash Player ile nvidia ekran kartı güncellemesi gelip gelmediğine dair bir sorun yaratır mı Mozilla Firefox ve internet Explorer kullanıyorum bu iki tarayıcının herhangi birisini açsam http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us bu adreste ekran kartı mın modelini tipini işletim sistemi ni seçsem çıkarmı  yeni ekran kartı güncellemesi bilgisayarda Adobe Flash Player olmayınca şimdi den teşekkür ederim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı veya herhangi bir donanım sürücüsünün flash player ile bir alakası yoktur. Problem olmaz.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim temmuz bey efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Teşekkürlük birşey yok :) temmuz 7 yıl önce