Bilgisayarda aradığım kelimeler diğer cihazlarda çıkıyor

İyi günler sorunum şu: Bilgisayarda aradığım kelimeler mesela uzmanım net yazdım burdan girdim daha sonra diğer Aynı wifi 'a bağlı cihazlardan girince u basınca arama sonuçlarında en üstte uzmanım net oluyor.Gmail Google hesaplarımla hiçbirşekilde ilişkisi olmadı yani aynı wifi kullandıgımız için oldugunu biliyorum nasıl temizlerim bunları sıfır haline getiririm çıkmasını istemiyorum yani  ıp sıfırlama işlemleri olurmu tavsiyeniz nedir?

mumim mumim (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Acaba tarama verilerini temizlerken "form otomatik doldurma verileri"ni işaretleyip temizleseniz düzelir mi? Deneyip sonucu yazar mısınız lütfen.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Aynı wifiye bağlarken hangisini seçtiniz:Ortak Ağ, İş Ağı, Ev Ağı. Ben ev ağı veya iş ağı seçeneklerini seçiyorum. İnternete bağlı diğer cihazların aramaları bende hiç gözükmedi. misty 6 yıl önce