bilgisayarda çok işim var ancak çok uzun süre bilgisayara bakamıyorum gözüm ağrıyor (yararlı program)

Sayın uzmanım net halkı bilgisayarlarda işiniz eminimki çıkıyordur. Ancak çok uzun süre oturamıyor , otursanız bile gözünüz ağrıyordur. şimdi size değişik bir program tanıtacağım bu program saate göre ekranı ayarlıyor gözünüzün ağrımasını engelliyor. Bu programın adı flux . bilmeyenler varsa indirmesini tavsiye ediyorum ben işim çıktığında en az 4 saat bilgisayardayım ama gözüm ağrımıyor çünkü flux bana yardımcı oluyor. Bu ücretsiz programı indirmek çok kolay kurmanızda hiçbirşey yok kendi ayarlar. Bu programı indirmek için çok güzel bir site biliyorum ancak reklam yapmak istemediğimden size şçyle anlatıyım. google açın ve flux yazın ilk çıkana tıklayın ve indirin umarım işinize yaramıştır arkadaşlar her oyunuz ve mesajınız benim için değerlidir . güle güle kullanın

ltfnyrdm ltfnyrdm (3)
9 yıl önce sordu

  • Merhaba, aramıza hoş geldin. Faydalı paylaşımın için çok teşekkürler. Bu tür paylaşımları soru- cevap şeklinde yapabilir misin? Bilgisayar karşısındaki göz yorgunluğuna karşı kullanabileceğim program var mı? gibi bir soru daha sonrada buna cevap yazabilir misin? hakan 9 yıl önce
  • tabiki neden olmasın yaparım ltfnyrdm 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba, aramıza hoş geldin. Faydalı paylaşımın için çok teşekkürler. Bu tür paylaşımları soru- cevap şeklinde yapabilir misin? Bilgisayar karşısındaki göz yorgunluğuna karşı kullanabileceğim program var mı? gibi bir soru daha sonrada buna cevap yazabilir misin?

Örnek:

http://uzmanim.net/soru/instagram-beyaz-sayfa-sorunu/33056

hakan hakan (15424)