Bilgisayarda devre dışı kalan hizmetler nasıl etkinleştirilir?

merhaba ben bilgisayarımı temizleyeyim derken hizmetler alanından çalışan tüm hizmetleri durdurdum pc yi yeniden başlattım. Açıldığında ses kartı etkin değil internet ağı etkin değil hizmetlerin hepsi devre dışı kaldı bu hizmetleri nasıl etkinleştirebirim

faiklermi faiklermi (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Bilgisayarının arama kutusuna msconfig yaz.
    2. Açılan pencereden Hizmetler sekmesine gir.
    3. Buradan "Tümünü etkinleştir" seçeneğini işaretle ve bilgisayarını yeniden başlat.

    Bu şekilde devre dışı kalan bütün gerekli hizmetler tekrar aktifleşecektir.

    omercik omercik (9418)