Bilgisayarda donma problemi?

Merhabalar,

Daha almamın üzerinden 1 ay bile geçmemesine rağmen Asus x550vx model bilgisayarım uyku modundan çıkarırken donuyor.

Kapalı haldeyken açınca donuyor, power tuşundan kapatıp yeniden açınca hiçbir donma vs olmuyor. Benim çözebileceğim birşey midir acaba?

cibrahimkavak cibrahimkavak (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Asus x550vx  bu modellerinde genelde bir problem olduğu söyleniyor  1 aylık bir bilgisayarda bu sorun olmaması gerekir tavsiyem iade hakın var  değiştirmeyi talep et ve başka bir modelini iste format atıp sana yine verebilirler kesinlikle kabul etme. kolay gelsin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler öyle yapacağım. :)

      cibrahimkavak cibrahimkavak (1)