Bilgisayarda donma sorunu

Bilgisayarım: Amd Athlon(tm) 64x2 Dual Coreprocessor 3600+   2.01 GHz

1GB RAM

Windows XP

Bilgisayarım Uygulamaya (Video,Oyun...) Girerken Donuyor Beklesemde Geçmiyor.

Ancak Bilgisayarı Yeniden Başlatınca Geçiyor Acaba Sorunu Ne Olabilir Çözümü Nedir Söylerseniz Mutlu Olurum.

evo16 evo16 (5)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Donma sorunlarında ilk önce bilgisayarınızda yazılımsal bir sorun var mı onu kontrol etmelisiniz.

    Aşağıdaki programlardan biri ile bilgisayarı taratın ve virüs, malware gibi zararlıları önce temizleyin.

    herdProtect nedir, nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Panda Cloud Cleaner nedir? Panda Cloud Cleaner nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Bunlardan bir veya ikisi ile tarasanız yeterlidir.

    Bilgisqyar başladığında açılan gereksiz programlar var mı? Bir de bunları kontrol edin.

    Başlangıçta çalışan gereksiz programları nasıl kaldırırım?

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      saol

      evo16 evo16 (5)
      9 yıl önce cevaplandı

        1-Ramın düşük

        2.Pc de Tüm Driverlar Kurulu olup Güncellmi Değilmi Ögren Güncel Olmayanları Güncelleyiniz

        hsyngmt hsyngmt (1)