Bilgisayarda Ekran Alıntısını Aracını Yanlışıkla Silmek

Arkadaşlar üstte belirttiğim gibi ekran alıntısını aracını yanlışıkla sildim acaba nasıl geri yüklerim bilen varsa bana yardım eder misiniz?

canahmet18 canahmet18 (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    burdan indirin kurun kurulum yaparken sildiğiniz camtasia 8 kalıntıları varsa yükleme de onarı tıklatınız

    http://www.gezginler.net/indir/camtasia-studio.html

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem geri yükleme ile yapılan işlemi geri alabilirsin:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

      Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

      Hangi işletim sistemini kullandığını yazmamışsın o sebepten net bir tarif veremiyorum.

      Fakat başka bir bilgisayardan Windows\system32\SnippingTool.exe dosyasını kopyalayabilirsin.

      Fakat tahminim sadece kısayolu sildin. Eğer sadece kısayolu sildiysen o zaman

      1. Çalıştır bölümüne %windir%\system32 yaz enter tuşuna bas.
      2. SnippingTool.exe dosyasını bul.
      3. Sağ tuşla tıkla kısayol oluştur.
      4. Kısayolu istediğin yere sürükle bırak.
      cemkara cemkara (4215)
      7 yıl önce cevaplandı

      • windows 8.1 kullanıyorum canahmet18 7 yıl önce
      • buldum dediğiniz gibi çalıştıra yazdım SnippingTool.exe dosyasını buldum sistemde gözüküyo canahmet18 7 yıl önce
      • ben şimdi kısayolumu silmişim ? canahmet18 7 yıl önce
      • başka bir bilgisayar kopyalamadım bu arada kendi bilgisayarımda çıktı canahmet18 7 yıl önce
      • bu aradada teşekkür ederim.. canahmet18 7 yıl önce