Bilgisayarda Hiçbir şey açılmıyor

Merhabalar, zamanında bir microsoft güncellemesi için yeniden başlatılması gerektiğinin uyarısını aldım ve yeniden başlattım bilgisayarımı. O yeniden başlatmam bilgisayarın hayatını kaydırdı desem yalan olmaz sanırım. LOL dışında hiçbir oyunu oynayamıyorum. Oyunlar açılıyor görev yöneticisinde gözüküyor alttaki çubukta gösteriliyor arkadan ses geliyor lakin oyunun görüntüsü ekrana gelmiyor. Sırf bu sorun yüzünden bilgisayarıma recovery attım ama hala aynı sorun devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum

bedavaoyunvar bedavaoyunvar (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    FORMAT ATIN GİTSİN PC DE BİR D: DİSKİ VARSA ORAYA LOL UN DOSYLARINI KOPYALAYA BİLSİNİZ(GİNE İNDİRMEK İSTEMİYOSAN)

    YANİ UĞRAŞMAYA DEYMEZ OLMADI O GÜNCCELLEMEDEN ÖNCEKİ YERE SİSTEM GERİ YÜKLEMEDEN GERİ DÖNE BİLİRSNİZİ İYİ GÜNLERRR

    PC FORMAT ATTIYSANIZ VE HALA GİTMEDİYSE BÜYÜK İHTİMALLE EKRAN KARTINIZ GİRİŞ OKSİTLENMİŞTİR ONU SİLGİ YARIMIYLA SİLİN VE GERİ TAKIN PC YE TABİ HARİCİ BİR EKRAN KARTINIZ VARSAYDI PC YE GERİ TAKIN EKRAN KARTI DRİVERLİ İNDİRİN KESİN OLACAKTIR !

    grows grows (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayar laptop o yüzden ekran kartını çıkarıp takabileceğimi sanmıyorum. Recovery atmıştı zaten fakat düzelmedi  format atıpta orijinallik bozmak istemiyorum.

      bedavaoyunvar bedavaoyunvar (2)
      6 yıl önce cevaplandı

      • CİİDDEN ORJİNALLİĞİ GİTCEĞİNİMİ SANIYORSUNUZ PC ÜRETİCİLERİ BİLE PC YANINDA FORMAT CD Sİ VERİRİLER HİÇBİR PC FORMAT ATTIĞI DİYE ORJİNALLĞİ GİTMEZ ! ORJİNALLİĞİNİN GİTMESİNİMİ İSTYOSUNUZ PC İÇİNİ AÇARSINIZ PARÇA DEĞİŞTİRİSİNİZİ RAM GİBİ TMM BUNDAN ORJİNALLİĞİ BOZULUR :D grows 6 yıl önce
      • Windows un orijinalliğinin bozulmamasından bahsediyorum kardeşim neden bi küçük düşürme çabasındasın anlamadım bedavaoyunvar 6 yıl önce
      • @grows Rica Etsem büyük harflerle yazı yazmasan ? nvidiagtx 6 yıl önce
      • Beyler fikri olan yok mu ya bedavaoyunvar 6 yıl önce