Bilgisayarda Hizmetler bölümünde 2 adet windows update var sorunu

şimdi öncelikle bilgisayarımda hizmetler bölümüne baktığım zaman 2 adet windows update gözüküyor 1 tanesi çalışır durumda 1 tanesi ise çalışmıyor. çalıştırmak istediğimde 1053 idi sanırsam bir hata alıyorum ayrıca ayarlardan windows update e gelince bir hata oluştu ayarları daha sonra yeniden açmayı deneyiniz diyor

kaanbirole kaanbirole (1)
7 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki windows update denilenlerinisimleri şöyleyse normal;

    Windows Update Medic Hizmeti

    Windows Update

    Alınan hataya dair resim olursa daha iyi anlayabiliriz

    oluk oluk (47)
    6 ay önce cevaplandı