Bilgisayarda kulaklık çalışmıyor

Merhaba;
Kulaklık bilgisayarda çalışmıyor ne yapabilirim? Fakat telefonda çalışıyor.

toprak34 toprak34 (2026)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer kulaklığınız bilgisayarda çalışmıyor ise,

    1. Realtek HD Audio Yöneticisi'ni açın.
    2. Yanda gözüken Analog kısmındaki siyah daireye çift tıklayın.
    3. Karşınıza bir ekran gelecektir, ekrandaki seçeneklerden tik'i ilk başta Hoparlör Çıkışı olarak ayarlayın. Tamam'a basıp çıkın.
    4. Tekrar siyah daireye çift tıklayıp bu sefer tik'i Kulaklık olarak işaretleyip Tamam'a basın.
    5. Sorununuz büyük ihtimalle çözülmüş olacaktır.

    Eğer sorununuz çözülmedi ise yorum kısmında belirtebilirsiniz.

    toprak34 toprak34 (2026)