Bilgisayarda oyun oynayamıyorum

Merhaba 2.el kasa aldım 4gb ram 2gb ekran kartı ama counter bile zor oynuyorum çok kasıyor. ayrıca ha bire güncelliyor kendini. birde

kullanici2262 kullanici2262 (1)
5 yıl önce sordu

  • Ne zaman aldın darkcrak 5 yıl önce
  • Ne zaman format attın darkcrak 5 yıl önce
  • Virüs bulaşmış olabilirmi :/ darkcrak 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Öncelikle geçmiş olsun Dostum bir sorun var ama Yeterli veri yok. Sorununa ben ce böyle yadımcı olamayız. Bir yerden başlamak adına. Aygıt Yöneticisinden Bilgisayarının özelliklerini kontrol edip buraya detaylı bilgi yazabilir misin?

tuncerozdes tuncerozdes (31)
5 yıl önce cevaplandı

    Windows 10 galiba ha bir güncellenip duruyorsa.
    O sistemi Windows XP 64 Bit v eya Windows 7 64 Bit'e al.

    Ayrıca işlemci özelliklerini ve PSU'nu söylermisin bir'de harddiskini.

    Muhtemelen HDD'de sorun vardır veya PSU'da.

    infinity infinity (402)