Bilgisayarda PUBG Mobile nasıl oynanır?

Bilgisayarda PUBG Mobile oynanır mı?

Bilgisayarda PUBG Mobile oynama

Windows bilgisayarda PUBG Mobile nasıl oynanır?

Tencent android emulator ile bilgisayarda PUBG Mobile oynanır mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows bilgisayarda PUBG Mobile nasıl oynanır?

    Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda PUBG Mobile oynamak için Tencent Gaming Buddy yazılımını kullanabilirsiniz. Tencent Gaming Buddy, Tencent'in yayınladığı resmi PUBG Mobile emulatörüdür. Normalde BlueStacks veya Nox App Player gibi Android emulatörleriyle de oynamak mümkün olabilir ama bizzat PUBG Mobile'ın geliştiricisi tarafından resmi emulatör yapılması gayet güzel olmuş. Ben indirdim ve biraz kullandım. Bence bilgisayarda PUBG Mobile oynamak için çok güzel bir çözüm.

    Tencent Gaming Buddy nasıl kullanılır?

    1. Buradan Tencent android emulatorunu bilgisayarınıza indirin.
    2. İnen exe dosyasına çift tıklayın, ve Install butonuna tıklayın.

    3. Install işleminin tamamlanmasını bekleyin.
    4. Sonra Start butonuna tıklayın.

    5. Start butonuna bastıktana sonra emulatör açılacak.
    6. Son olarak Tencent android emulatorunun, PUBG Mobile'ı indirmesi gerekiyor.

    7. İndirme tamamlandıktan sonra artık bilgisayarda PUBG Mobile oynayabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)