Bilgisayarda reklamlar nasıl engellenir?

Bilgisayarda internet sitelerinde veya youtube'da falan reklamları engellemenin bir yolu yok mu?

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kullandığın tarayıcıya göre reklam engelleme programları var yani internet tarayıcısının eklentisi var. Ben ADBlock'ı tavsiye ediyorum. Önerdiğim 2 eklentinin ikisinden 1 ini kullansanda iş görür.

    Chrome eklentilerini eğer Operaya indirmek istiyorsan.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayar için genel bir program var mıdır hocam ? Bide gizli sekmede eklentileri kullanamıyoruz gizli sekmede işe yarayabilecek birşey varmıdır ? @darkcrak ses1842 3 yıl önce
    • Gizli sekme için bir ayar var. Bilgisayar geneli için bir program yok diye biliyorum @ses1842 . Eğer ekrana sürekli reklam çıkıyorsa bilgisayarında durduk yere anla ki bilgisayarında virüs var. darkcrak 3 yıl önce
    • Yok hocam gelmiyor ben öğrenmek için sordum.Gizli sekmede ne yapıyoruz anlatabilir misiniz. @darkcrak ses1842 3 yıl önce
    • Bu konu hakkında başka bir soru açar mısın? @ses1842 darkcrak 3 yıl önce
    • tamam hocam soruyu yazdım biraz düzenleyebilir misiniz. @darkcrak ses1842 3 yıl önce

    Adblock plus kullanabilirsin

    oguzhan08 oguzhan08 (45)