bilgisayarda sürekli reklam çıkıyor

Öncelikle herkese merhaba benim bir arkadaşım internette gezerken (chrome kullanıyor) sürekli tam sayfa reklamlar açılıyor p*nis büyütücü reklamıdır üstsüz kadınların olduğu reklamdır vs. arkadaşta kız olduğu için bu durumdan rahatsız oluyo bana geldi yapabilirmisin diye ben daha önce burdan bildiğim kadarıyla malwer-bytes ve adwcleaner ile tarattım denetim masasasını ve toolbarları kontrol ettim ama bişey bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim

kerem52 kerem52 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Google Chrome sıfırlayın sorun düzelecektir  başlat / çalıştır bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local" google klasörünü silin Google Chrome  tklatın açın  tamamen sıfrlanmış olur

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      @candan'ın söylediği çözüm işe yaramazsa aşağıdaki programları deneyebilirsin.

      Şu üç program ile de bilgisayarı bir tarat, bazen Malwarebytes'ın bulamadığı reklam yazılımlarını bulup temizliyorlar.

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

      Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır?

      Bu programları daha sonra kaldırabilirsin. Sorun devam ederse

      murat murat (12492)
      6 yıl önce cevaplandı

        Bunlara ek olarak AdwCleaner ile bilgisayarını tarayabilirsin.

        http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html

        mutecessis mutecessis (216)