Bilgisayarda Yapılan Önemli Bir Değişiklik Düzeltilebilir mi?

Bir oyunu açmak için daha önceden 64 bitlik sistemimin system32 klasörüne 32 bitlik DLL'ler attığım için sorun çıktı, size danıştım, sağolunuz yardımcı oldunuz.

Şimdi ben doğru DLL dosyalarını buldum. Sadece oyunu açmak için system32'ye bunları atacağım.

Fakat görünen o ki PC'nin,sistemimin, kendi işlerliğinin sürmesi için bu DLL dosyalarına ihtiyacı yok.

Yani yapacağım bu değişikliği geri alabilir miyim ileride? Veya önemli bir sorun çıkar mı?

pcx24 pcx24 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Attığın dll dosyalarının isimlerini ve yerlerini unutma, istediğin zaman silersin bir şey olmaz. Ama önce bir virüs taramasından geçir.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Bu riske girmek istemedim. Outlast'ı oynamak benim için bir olmazsa olmaz değil. PC randımanı daha mühim. Hayırlı işler. pcx24 8 yıl önce
    • Karar senin. Kendine iyi bak :) temmuz 8 yıl önce