Bilgisayardaki görüntüler neden tırtıklı görünüyor?

Şu vereceğim örneklerde ki gib

i

Verdiğim örnek resimlerde ki gibi herşey tırtıklı gördüğünüz gibi.

Driver vs herşeyi sildim yükledim ama düzelmedi.

en son format attım durum hala aynı.

freeman freeman (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Şu ayardamı sizinki ?  yani performans kısmındamı ?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Cevabınız için teşekkürler.

      Şöyle bir açıklama yapayım ama ilk önce hayır kalite ayarlarında.

      https://uzmanim.net/soru/oyunlarda-anti-alising-calismama-sorunu/87122

      bu konuda vermiştim gereken ayrıntıları fakat kimse ilgilenmedi normalde problemim sadece oyundaydı fakat format attıktan bir süre sonra bu masa üstüne de yansıdı tabi regeditten birkaç log değiştirmiştim fakat bunları düzelttiğimde ya da sistem geri yüklemesi yaptığımda da aynı problemdi.

      freeman freeman (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Ben de iyi görünüyor attığın resimler. Senin monitörle alakalı bir problem olabilir belki.

        omercik omercik (9418)
        6 yıl önce cevaplandı

        • https://media.discordapp.net/attachments/308359192077664257/434024608375504896/unknown.png şuan kutucukların kenarları sende net ve düz gözüküyor öyle mi ? freeman 6 yıl önce
        • Hafif tırtıklı evet. Ama gözü yormaz o. Yani monitörün Full HD olmadığı için dümdüz değil görüntü. omercik 6 yıl önce