Bilgisayardan Cızırtı Neden Gelir?

Yeni sistem topladım bilgisayarı kapatıyorum fişten çekmiyorum(Wifi takılı) böyle tiz sesinde cızz gibi cızırtı geliyor gibi çok büyük bir ses değil ama sessizlik olduğunda belli oluyor hafif bir sesi var rahatsız edici bu neden olabilir? Ne yapmalıyım?

blogger blogger (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O ses muhtemelen hoparlörden geliyordur. Bazen bende de oluyor ve hoparlörü kapatıyorum daha sonra gelmez oluyor o ses

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yok eski bilgisayarım da böyle bir sorun yoktu aynı hoparlör kullanıyorum blogger 6 yıl önce