Bilgisayardan DVD'ye hiçbir şey yazdıramıyorum

Aynı markalı dvd lerim var bi tanesi dolu 1 tanesi boş dolu olanı takıyorum gayet güzel çalışıyor ama boş olanı takıyorum dvd görmüyor iso dosyası yazdırmak istiyorum yazdırma işleme yaparken yer yok diyor 0 olarak gözüküyor ..

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

  • Bir konu için 2 defa başlık açmana gerek yok. İlk konunda ufak bir düzenleme yap. En üst sıraya çıkar zaten omercik 6 yıl önce
  • halısınız kb eski gönderi bulamadım desem yalan olur.. krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarının CD-ROM'unda hiçbir sorun yok o halde. Aldığın DVD'lerden birinde sorun var. Farklı birtane dene

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • 30 40 dvd var hepsinde aynı hataqyı alıyorum bazen dizin bulunamadı diyor bi program vb bişey yok mudur.. krsn 6 yıl önce
  • Senin yapmak istediğin tam olarak nedir? ISO dosyası var ve bunu DVD'ye mi yazdırmak istiyorsun? Elinde bir USB falan yok mu? @krsn omercik 6 yıl önce
  • pc format atmak istesem usb yazım yapa bilirim kardeşim için oyun yazıcam içine dvd olması şart krsn 6 yıl önce
  • Yazdırmak için kullandığın program onu görmüyor olmasın. NERO programını mı kullanıyorsun? @krsn omercik 6 yıl önce
  • Pc görmüyor Pc Görmeden Programın Görcegini Sanmıyorum krsn 6 yıl önce
  • Taktığın zaman Windows Gezgininde hiç mi görünmüyor? Görünüyorsa elle bir şeyler atmaya çalış bakalım @krsn omercik 6 yıl önce
  • cd-rom hafızasına atıyor dvd deqil disk yaz bölümü varya oraya gidiyor krsn 6 yıl önce
  • Ne, anlamadım? @krsn omercik 6 yıl önce
  • oraya attıgımda dvd içine atmıyor krsn 6 yıl önce
  • F:/ dizin adı geçersiz HATASI ALIYORUM WİN8.1 yükledim olmadı kali linux denedim olmadı temiz kurulum win 10 yukledim gene aynı krsn 6 yıl önce
  • Senin DVD'lerde veya CD-ROM aygıtında bir sorun var o zaman. Yazılımsal bir problem değil bu. Farklı bir bilgisayarda denedin mi o DVD'leri? @krsn omercik 6 yıl önce
  • ewt çalışıyor ama dolu olan cdleri çalıştırmaması lazımdı.. krsn 6 yıl önce