Bilgisayardan facebook'a bağlanamıyorum.

Arkadaşlar az önce facebooku yeniledim sayfa gitti.Telefondan girdim face açıldı bilgisayarı ve modemi kapadım açtım olmadı.Diğer sitelerde bir sorun yok ama facebooka giremiyorum. Web Sayfası Görüntülenemiyor diyor.Napmalıyım ?

tubaeverdeen tubaeverdeen (6)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bağlantınız superonline mi?

    Eğer Adsl bağlantınız Superonline'sa sanırım Bu akşam Superonline ara ara teknik sorunlar yaşıyor.

    TTNet 'de benzer bir sorun var mı bilmiyorum ama sorun genel bir sorun ve sizden kaynaklanan bir sorun değil.

    Bu akşam Bu web sayfası kullanılamıyor hata mesajı alan pek çok kullanıcı var.

    Dediğim gibi bilgisayarınızda bir işlem yapmayın. Bu Hizmet aldığınız servis sağlayıcıdan veya Türk Telekomdan kaynaklanan genel bir sorun.  Bağlantılar sırasında kesilmeler yaşanıyor.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Superonline değil fakat TTnet kullanıcısıyım.Arada telefondan da gitti ama teşekkürler yardımınız için.

      tubaeverdeen tubaeverdeen (6)
      9 yıl önce cevaplandı

        TT NET kullanıyorum. Sorun bende de var. Bazı web sitelerine erişmek isterken Bu web sayfası kullanılamıyor  hatası veriyor.

        Kontrol ettim. Ülke genelinde internet erişiminde kesintiler yaşanıyor. Muhtemelen Turk telekom alt yapısında bazı teknik sorunlar yaşanıyor.

        hakan hakan (15394)
        9 yıl önce cevaplandı

          Sorunu yaşayanlara geçici olarak önerebileceğim çözüm Zenmate isimli proxy uygulamasını kullanmak olacaktır. Bu uygulama sayesinde Facebook'a erişimi yeniden sağlayabilirsiniz.

          ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

          utkubayat utkubayat (885)