Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf ve hikaye atma

LAPTOP ÜZERİNDEN İNSTAGRAMA GİREBİLME, DURUM VEYA PAYLAŞIM YAPABİLMENİN BİR YOLU VAR MI? ÇOK FAZLA ARAŞTIRDIM FARKLI FARKLI YÖNTEMLER DENEDİM BİR TÜRLÜ PAYLAŞIM YAPMANIN YOLUNU BULAMADIM. İNSTAGRAM İNDİRİYORUM HESABIMA GİREBİLİYORUM FAKAT PAYLAŞIM YAPAMIYORUM. BİLEN BİRİSİ VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütün sorularının cevapları bu videoda: Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme [PROGRAMSIZ]

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim denedim oldu, hem programsız hem de çok kolay veysi2023 5 yıl önce
    • Veysi soruları küçük harfle sor @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • sebebi nedir acaba? veysi2023 5 yıl önce
    • sitenin genel bütünlüğüyle uyumlu olması için böyle yapılsa daha iyi oluyor @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • anladım, bundan sonra dikkat ederim veysi2023 5 yıl önce