Bilgisayardan Instagram'a video nasıl yüklenir?

İnstagram uygulaması windows 10 bilgisayara nereden yüklenir?

İntagram uygulamasına bilgisayardan resim ve video yüklemek için ne yapmalıyım?

İnstagram bilgisayardan dm uygulamasına nereden girebilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Bu çözümün videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

    Herkes bu bilgiyi her zaman merak etmiştir internet & youtube gibi yerlerde çözüm olsada resim veya video nasıl yükleneceğinizi anlatmıyor veya göstermiyorlar

    Sadece windows 10 kullananlar için geçerlidir

    İnstagram uygulamasını bilgisayara yüklemek için microsoft store uygulaması olması gerekiyor zaten bilgisayarda bulunuyor yükleme yapmanıza gerek yok

    • başlat iconu yanında arama çubuğu göreceksiniz ve basıyoruz ''microsoft store'' yazıp açıyoruz
    • microsoft store uygulamasının üst koşedeki arama çubuğuna instagram yazıp yüklüyoruz

    ve instagram uygulama sahibi oldunuz.

    İnstagram uygulamanıza video ve resim yüklemek istiyorsunuz ve paylaşma yeri butonu bulunmuyor veya yok olarak görüyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşada verilen çözümleri izlemenizi öneriyoruz.

    ilk olarak yüklemek istediğiniz resim ve videoları bilgisayara indirmeniz gerekiyor

    • başlat iconu yanındaki arama çubuğuna  ''film rulosu'' yazıyoruz klosör ve açılıyor
    • bilgisayara indirmiş olduğunuz video ve resmi ''film rolosu'' klosör'une taşıyıp içine atıyoruz

    İnstagram uygulamasında oturum açmanız gerekiyor oturumu açtıysanız çözüme geçelim

    • tekrar arama yerine instagram yazıyoruz koşede menü yazdığını göreceksiniz
    • + yeni gönderi yazan yere basıyorsunuz ve resim ve video yükleme ekranı açılıyor orada yüklediğiniz resim gözükecektir
    • yüklemek isteyeceğiniz resimlerden veya videolardan birini seçiyorsunuz ''ileri'' diyorsunuz fitre bölümünede ileri yapıp paylaşıyorsunuz (zaten biliyorsunuz)

    ve kişisel instagramınız'da gönderi olarak paylaştınız sorun çözüldü!

    Uzmanim.net özel olarak çözülmüştür .

    bl4lev bl4lev (790)