Bilgisayardan Instagram'a programsız hikaye ekleme

Bilgisayardan instagram'a programsız nasıl hikaye eklerim?

Bilgisayardan Instagram'a hikaye ekleme mümkün mü?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayardan Instagram'a hikaye ekleme - programsız

    Hiçbir programa ihtiyaç duymadan instagram'a bilgisayardan programsız hikaye atabilirsiniz. Bilgisayardan hikaye paylaşmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Adım: Google Chrome'dan https://www.instagram.com'a gidip hesabınızla giriş yapın.

    2. Adım: Şimdi klavyenizden 1 defa F12 tuşuna basın. Geliştirici Seçenekleri adını verdiğimiz bir bölüm açılacak.

    3. Adım: Bu bölüm açıldığı zaman aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi telefona benzeyen simgeye tıklayın.

    instagrama bilgisayardan hikaye atma

    4. Adım: Tıkladıktan sonra sayfayı yenileyin. Instagram'ın görünümü tıpkı telefondaki gibi oldu.

    6. Adım: Şimdi sol üstteki hikaye simgesine tıklayın.

    instagrama bilgisayardan hikaye yükleme

    Buna tıkladığınızda doğrudan fotoğraf seçebileceğiniz bir pencere açılacak. Buradan istediğiniz fotoğrafı seçin ve normal telefondaki gibi ekleyin.

    Bu şekilde Instagram'a bilgisayardan programsız hikaye ekleyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      mesajları nasıl görebiliriz farurhenho

      kemal00 kemal00 (24)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Windows 10 kullanıyorsanız mağazadan Instagram uygulamasını indirip görebilirsiniz. omercik 5 yıl önce
      • Öğeyi denetleden görebilirsin yeni eklenmiştir bl4lev 4 yıl önce
      • 2brazzy yeni gördüm en sonunda instagram beni dinledi :) kemal00 4 yıl önce