Bilgisayardan Instagram hesabı açarsam rehberimdeki kişiler beni bulabilir mi?

Bilgisayardan telefon numaram ile instagrama kayıt olmak istiyorum. Bilgisayardan olduğumda telefon numaramı telefon rehberimdeki kişiler görür mü? Veya telefon numaranın instagram açtığı belli olur mu? (Telefondandaki instagram uygulamasından değil, bilgisayar üzerinden tel no ile kayıt olacagim)

warkofficial warkofficial (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayar üzerinden instagram açmak mümkün (internet sitesinden giriş yapmayı demek istiyorsan)

    İnternet üzerinden veya windows 10 bilgisayar ile giriş yapabilirsin.

    Bilgisayardan olduğumda telefon numaramı telefon rehberimdeki kişiler görür mü?

    İnternet üzerinden girdiğinde telefon num yazarak kayıt olduysan ve  rehberindeki kişiler instagram kullanıyorsa (seni önerir veya rehberimdeki kişilerde seni gösterir ''kişiler'' bölümünde

    ve instagram açtığın rehberdeki kişiler tarafından görünür bilgisayardan girsen pek bişey değişmez telefon gibi çalışıyor instagram

    bilgisayar üzerinden sen göremezsin onlar telefon üzerinden bulabilir (bilgisayar pek bişi değiştirmez)

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      Rehberimdeki kişiler numaramdan Instagram hesabımı bulabilirler mi? burada sorduğun soruya yazdığım cevap yine geçerli. İster bilgisayar, ister telefon, fark etmez.

      omercik omercik (9418)