bilgisayardan kalıcı olarakk silinen fotoğraf ve video dosyaları nasıl geri getirilir ?

1 ay önce yanlışlıkla yerel disk E' yi sildim. binlerce fotoğraf ve videom masaüstünde dosyalar halindeydi. Yerel disk E'yi silince bilgisayarımdaki herşey silinmişti ve bilgisayarımı kullanamıyordum. Bilgisayarcı format attı. Fotoğrafların hiçbirini geri getiremediler.

melisakarsavran melisakarsavran (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     şöyleki   C sürücü dışında başka bir  sürücü silme ile masa üstündeki  resimleriniz videolarınız silinmezdi sistemi gerialarak kurtarabilirdiniz neyse o şansınız yok

    recuva bu programı indirin kurulumunu yapın tarama yaptırın daha önce silinen dosyaları tarihlerine göre kurtarın

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu tür üzerinden uzun süre geçmiş silme işlemlerinde kurtarma işleminin başarılı olması oldukça zordur.

      Silme işlemlerinden sonra sizin E sürücüsüne hiç bir dosya kaydetmemiş olmanız gerekir.  Eğer E sürücüsüne dosya kaydettiyseniz burada bazı dosyalarınız artık kurtarılamaz.

      Burada  Silinen dosyaları geri getirme linkinde dosya kurtarma anlatılmış. Bu işlemi deneyebilirsiniz.

      alattin alattin (16999)