Bilgisayardan ses cızırtısı

Arkadaşlar merhaba, masaüstü bilgisayarımda kulaklığıma ses cızırtısı geliyor. Böyle arkadan çıt pıt patlamalı şekilde. Pc reset attığımda düzeliyor. Bir iki gün sonra tekrar oluyor tekrar reset attığımda yine düzeliyor.

Sürücü güncellemesine baktım güncel gözüküyor.

kullanici223408 kullanici223408 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mikrofon/kulaklık jak girişlerinde problem olabilir yada kulaklığında da. Farklı kulaklık ile dene.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • farklı kulaklıkla denedim aynı hocam. kullanici223408 4 yıl önce
    • Ses kartında da problem olabilir. Teknik servise götürbizim burdan yapacağımız bir şey yok maalesef. hydra 4 yıl önce