Bilgisayardan ses gelmiyor

oCam diyebir ekran kaydedici program kullanıyordum bugüne kadar gayet düzgün çalışmasına rağmen bugün hata verdi ve kapandı. Sonrasında bilgisayarımdan herhangi bir site yada videodan ses gelmemeye başladı. denetim masasından ses ayarlarına girince 2sn sonra otomatik olarak kapandı. Ne yapmam gerekiyor bilgisayar windows 10 ve daha yeni.

vivian vivian (15)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlat sağ tık - aygıt yöneticisi- ses, video ve oyun denetleyicileri - ses kartı (realtek high definition) güncelle deyince ses sorunu çözüldü :)

    vivian vivian (15)