bilgisayardan wifi ile bağlandığım internet çok yavaşladı sürekli kopmaya başladı

uzaktaki bi wifiye wireless adapter ile bağlanıyorum ful çekiyor önceden çok hızlıydı 1-2 aydır çok yavaşladı bağlantı sürekli kopmaya başladı ne yapabilirim bi bilgisi olan yada yardımcı olabilecek varmı.

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer Sistem Geri Yükleme aktifse ve o bahsettiğin full çeken tarihlere ait bir geri alma noktası bulunuyorsa, sistemini bir-iki ay öncesine geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Yoksa PC ve sistemine bir genel bakım yaparsın, bu şekilde bağlantılı olabilecek başka problemler varsa onlarıda çözmüş olursun:

    Windows işletim sistemli PC problemlerinde öncelikli çözüm arayışları neler olmalıdır ve nasıl yapılmalıdır? (tıkla)

    Ayrıca alttaki linklerden faydalanabilirsin:

    Wi-fi var ama internet sorunlu (tıkla)

    internetim çok yavaşladı (tıkla)

    internet çok yavaş (tıkla)

    Sürekli kablosuz ağ kopuyor (tıkla)

    İnternet gidip geliyor (tıkla)

    Site içi arama motorunda aratırsan daha birçok bulursun :)

    Edit:

    Sistem bir IP adres çakışması algıladı hatası nasıl çözülür? (tıkla)

    Bilgisayara el ile, manuel IP nasıl girilir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ederim bu verdiklerinde faydalıdır ama bendeki ya wireless adaptörden yada ıp çakışmasından olabilir diye düşünüyorum çünkü wifi ağlarını çekiyor başka wifiye bağlanabiliyorum bu wifi ye bağlanınca kesilme oluyor ıp çakışması olabilirmiki nasıl düzeltiriz.

      pdr50 pdr50 (15)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımı edit'ledim, yeniden bakarsın temmuz 7 yıl önce