Bilgisayardan Yaptığım Chromedeki Aramalar Telefonda gözüküyor

http://i.hizliresim.com/o7vPXq.png

Bu aramaların hepsini bilgisayardan yapmıştım fakat aynı wifiye bağlandığım için telefonda gözüküyor bunu nasıl engelleyebilirim ? Ayrıca geçmişte yaptığım aramaların googleyi açtığmda önüme çıkmasını engelleyebilirmiyim ? Yani aramayı kaydetmeme seçeneği varmı ? Chrome kullanıyorum

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @candan'a ek olarak aynı zamanda Google arama geçmişini tamamen kapatmak mümkün: Google Arama Geçmişi nasıl kapatılır? linkinde bunu anlatmaya çalıştım

    cemkara cemkara (4215)
    7 yıl önce cevaplandı

      Chromede tarayıcı geçmişi otamatik olarak silmek için CCleaner indirin ve kurun tarayıcı ayarlarını simek için ayarlarını yapın

      chromede işiniz bittiğinde oturumunuz açık kalmasın telefon içinde geçerli oturum açık olduğu zaman telefonunuzda tarayıcı geçmişi gözüküyor

      candan candan (4301)