Bilgisayardan yerel diskteki herşeyi yanlışlıkla sildik çöp kutusunada gitmemiş bütün fotoğraflarımız silinmiş nasıl geri yükleyebilirim

Birsürü uygulama indirdik hiçbirisi bi işe yaramadı fotoğraflar önemliydi geri almam lazım alamıyorumda

hasanku hasanku (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dosya boyutu büyük olunca, daha doğrusu çöp kutusuna sığmayacak kadar büyük olursa direkt siliyor ancak disk'ten tamamen silinmiyor, şuan o dosyalar hâlâ diskte duruyor muhtemelen. Recuva denediniz mi? Eğer silinen dosyaları geri getiremezseniz kendi çabalarınızla, veri kurtarma merkezlerine başvurabilirsiniz, ama silindikten sonra çok fazla işlem yapmamanız gerekiyor(muş).

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      arkadaşın dediği gibi recuva veya apowerrecover ile kurtarılabilinenleri kurtarabilirsiniz.

      hsyn01 hsyn01 (52)