bilgisayarı açınca internet geliyor sonra gidiyor

bilgisayarı açınca internet geliyor 1 2 dksonra fln internet gidiyo arada bir internete ha bire gir çık yapınca oluyo sonra yine gidiyo  windows 8 acil yardım lütfen.

barknarol barknarol (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlat / aygıt yöneticisini tıklatın ağbağdaştırıcıları nı tıklatın ve resimdeki gibi işlem yapın düzelecektir

    aygıt yöneticisi

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bende Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1000 yok barknarol 7 yıl önce
    • hamachi var o yüzden olabilir mi ? barknarol 7 yıl önce
    • farketmez sizde ne ise ona bu işlemi yapın candan 7 yıl önce
    • Broadcom 802.11n Ağ Bağdaştırıcı LogMeIn Hamachi Virtual Ethernet Adapter Microsoft Çekirdek Hata Ayıklama Ağ Bağdaştırıcısı Qualcomm Atheros AR8162 PCI-E Fast Ethernet Denetleyicisi (NDIS 6.30) hangisini kaldırayım barknarol 7 yıl önce
    • Wireless birtane olur candan 7 yıl önce
    • hamachiyi yaptım galiba düzeldi teşekkürler barknarol 7 yıl önce