Bilgisayarı açtığımda ekrana hiç simge gelmiyor

Bi gün pc mi açtığımda bide ne göreyim

- hiç bir simge yok sadece yazı var

- kişiselleştire, ekran çözünürlüğüne v.b birçok şeye giremiyorum

- Hiçbir dosyayı yönetici olarak çalıştıramıyorum

v.b

kullanici184923 kullanici184923 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarına virüs bulaşmış yani virüsü silebilmek için antivirüs programını açman gerekiyor fakat antivirüs programı yükleyemiyorsun sanırsam ve .exe dosyalarınıda bilgisayarın açmıyor. Eğer başka bir bilgisayarın var ise o bilgisayara antivirüs programı yükle yani şu programları yükle.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

    Bu programları usb belleğine yükledikten sonra virüslü olan bilgisayarı güvenli modda başlat yani alttaki linkte anlatıyor.

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

    Windows sürümü önemli değil bütün windowslarda yöntem aynı.

    Bilgisayarındaki virüsleri sildikten sonra bilgisayarını normal moda alabilirsin.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      En basitinden virüs vardir, MalwareBytes ve Kaspersky ile tarat

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        daha fazla bilgi verirsen (foto,bilgi vs,) daha fazla yardımcı oluruz. arkadaşların dediği gibi virüs bulaşmış olabilir.

        hsyn01 hsyn01 (52)