bilgisayarı açtığımda windows yüklenemedi yazısı çıkıyor ne yapmalıyım.

kaç gündür bilgisayarda bu hata ile karşılaşıyorum bilenler varsa yorumlarınızı bekliyorum

keremkalkan2006 keremkalkan2006 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows kurulumu yaparken yarıda kaldıysa veya işleyim sistemi haar gördüyse bu hata mesajı karşınıza çıkar.

    Farklı olarak bilgisayara takılı USB bellek veya disk varsa onları çıkartın öyle deneyin. Bazen USB belleklerde bulunan daha önceki Windows kurulum denemelerinden kalma dosyalar soruna yol açar.

    Herhangi bir usb bellek veya ikinci disk takılmadan bu hatayı alıyorsan o zaman yapman gereken Windows kurulum diski ile Windows'u onarmak olmalıdır.

    hakan hakan (15424)