Bilgisayarı en son ne zaman yeniden başlattığımı öğrenme

merhaba arkadaşlar Bilgisayarı en son ne zaman yeniden başlattığımı öğrenme şansım varmı googlede arattım fakat normal başlama olarak çıkıyor

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarını en son ne zaman yeniden başlattığını nasıl bulacağını bilmiyorum fakat kaç saattir açık olduğunu öğrenmen için şu adımları izleye bilirsin.

    1.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç
    2. Ardından şu komutu gir
      • net stats srv

    2.Çözüm:

    1. Görev yöneticisini aç
    2. Ardından performans'a gel ve CPU'dan anlaya bilirisin.

    Bu yöntem ile bilgisayarını en son ne zaman açtığını yani ne zamandan beri açık olduğunu öğrenebilirsin

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • CMD'yi yönetici olarak açtım net stats srv komutunu girdim enter tuşuna bastım Bu komutun sözdizinimi NET STATISTICS (WORKSTATION) yazdı @darkcrak gorele28 3 yıl önce
    • O komut bende de çalışmadı :/ 2. yöntemi dener misin @gorele28 darkcrak 3 yıl önce
    • https://imgyukle.com/i/STJtQP linkteki @darkcrak gorele28 3 yıl önce
    • 1 gündür bilgisayarın açık yani sürekli açık kalmış @gorele28 darkcrak 3 yıl önce
    • @gorele28 CMD'yi yönetici olarak aç ve systeminfo yaz darkcrak 3 yıl önce
    • yok @darkcrak bu sabah açtım bilgisayarı dediğin komutu yazdım 21:14 yazıyor gorele28 3 yıl önce
    • :/ o zaman 21:14'de açmışsın bilgisayarını @gorele28 darkcrak 3 yıl önce